Informacje o produkcie

Maseczka "LAST MINUTE" - z kolagenem i glinką koalinowąKliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Zamówienia telefoniczne: 534 455 566 lub (85) 8744 331
Dostępność: Ekspresowa wysyłka w 24h.
Cena: 25,00 zł
Ilość:

Opis produktuMASECZKA KOSMETYCZNA
 

"LAST MINUTE"


Opracowana została w drodze poszukiwań możliwości szerszego wykorzystania kolagenu pozyskanego ze skór rybich. Hydratacja trzeciorzędowego kolagenu rybiego, przeprowadzona z zachowaniem jego "żywej" struktury spiralnej, jest jednym z największych odkryć biochemicznych ostatnich lat. Technologię tą opracowano w Polsce. Kolagen Naturalny w postaci uwodnionej jest jednak białkiem niezwykle kruchym, niemal bezbronnym wobec czynników zewnętrznych (kwasy, enzymy, temperatura >26°C, światło słoneczne), które powodują rozpad jego struktury trójspiralnej. Dlatego uważano przez wiele lat, że żel kolagenowy jest produktem skończonym i ostatecznym, zaś mieszanie go z substancjami kosmetycznymi może nastąpić - dopiero po - liofilizacji (odwodnieniu).

Jednakże połączenie Kolagenu Naturalnego z glinką kaolinową bezpośrednio przed nałożeniem na skórę, daje rezultat najlepszej obecnie na rynku kosmetycznym maseczki, którą zastosować można nawet w przysłowiowej "ostatniej chwili". Ściąga, wzmacnia, a jednocześnie nawilża, koi i odpręża skórę. Doskonale przygotowuje twarz do makijażu.


Kolagen naturalny jest kosmetykiem o uznanej skuteczności i szerokim spektrum oddziaływania na skórę. Jedną z największych sensacji kosmetologicznych obecnej dekady i pierwszym w historii nieimplantowanym kolagenem, który pokonuje barierę ochronną naskórka, pobudzając keratynocyty i fibroblasty do produkcji kolagenu własnego. Tym samym radykalnie opóźnia procesy starzenia się i marszczenia skóry.


Glinka kaolinowa jest również produktem w 100% naturalnym. Pozyskana z pokładów głębokich kilku zaledwie złóż na świecie, wysuszona zostaje zawsze w sposób naturalny na słońcu.

Argilloterapia leczenie kaolinem i bentonitem przy użyciu naskórnym - zaleca stosowanie glinki przy ponad stu schorzeniach. Najważniejszym oddziaływaniem kaolinu w kosmetyce twarzy, jest najwyższa spośród znanych substancji aktywnych, zdolność reminalizacji epidermy. Wskutek używania mydeł na bazie ługu, toników, peelingów i płynów do demakijażu - naskórek jest systematycznie i nieuchronnie wyjaławiany z niezbędnych soli mineralnych. Już tylko z tego względu, zalecane jest stosowanie maseczki na bazie glinki, która przywraca również właściwy poziom pH.


Maseczka Last Minute - COLWAY, wykazuje zgodnie ze swoją nazwą wyśmienite działanie doraźne. Kolagen Naturalny, po zmieszaniu z glinką, traci (wskutek jej absorpcyjności) część zdolności transepidermalnych. Podnosi natomiast znacząco efektywność oddziaływania na skórę samego kaolinu. Poziom wysycenia warstwy rogowej i ziarnistej naskórka solami mineralnymi jest po zmieszaniu glinki z kolagenem - ponad dwukrotnie większy, niż po zmieszaniu glinki z wodą.


Maseczkę Last Minute, można potraktować (zgodnie z jej nazwą), jako SOS dla twarzy, nawet "godzinę przed balem". Jednakże przy systematycznym stosowaniu, wykazuje ona następujące działania kosmetyczne i kosmeceutyczne:
- mineralizuje naskórek,
- przywraca naturalne pH skóry,
- tonizuje i rozświetla skórę,
- podtrzymuje witalność keratynocytów,
- absorbuje zanieczyszczenia i zbędną chemię z naskórka,
- działa silnie antyseptycznie,
- zwalcza bakterie epidermy,
- wspomaga leczenie trądziku (także różowatego),
- uruchamia minerałozależne czynniki przeciwzmarszczkowe, przede wszystkim procesy przyrostu elastyny,
- zabliźnia mikro-rany po inwazyjnych zabiegach kosmetycznych,
- ściąga pory.

Okłady z glinki kaolinowej i Kolagenu Naturalnego posiadają wiele oddziaływań.


WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Maseczkę przechowywać w miejscu suchym, nienasłonecznionym, w temperaturze poniżej 26°C. Podczas silnych upałów - w lodówce. Transportować i przesyłać w osłonie termicznej.


SPOSÓB UŻYCIA:

Bezpośrednio przed użyciem dokładnie wymieszać w małej miseczce całkowitą masę obu składników i natychmiast nałożyć na twarz, ewentualnie szyję. Pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Po 15 - 20 min. zmyć letnią wodą. Jeżeli po zmyciu maseczki nie nakładamy makijażu - zalecany jest Krem regenerujący na noc z serii kosmetycznej COLWAY.


WARIANTY WZBOGACAJĄCE:

Do maseczki można dodać (przy mieszaniu składników): kilka kropel oliwy z oliwek, kilkanaście kropel esencjonalnego naparu wybranych ziół, stosowanie maści, w ilościach nie zmieniającej gęstości maseczki.

Nie należy dodawać żadnych składników zawierających kwasy owocowe lub cynk. Dopuszczalnymi domieszkami do maseczki, pozytywnie zweryfikowanymi biotechnologicznie są także: sproszkowane zioła (z wyłączeniem silnie alkalicznych), sproszkowane algi, żółtko jajka lub lecytyna.

Jeżeli dodajemy składniki "rozpłynniające" maseczkę, należy odczekać kilka minut przed nałożeniem go na twarz. Jeżeli dodajemy składniki "zagęszczające" maseczkę, należy domieszać kilka kropel wody mineralnej lub osmotycznej.


ZAWARTOŚĆ SKŁADNIKÓW:

Kolagen Naturalny - nie mniej niż 4 ml.
Glinka kaolinowa - nie mniej niż 5 mg.

Kolagen Naturalny Inventia Q5-26 zarejestrowany jest w Krajowym Systemie Informacji o Kosmetykach Wprowadzanych do Obrotu pod nr RK/83374/2003.

Zarówno glinka biała, jak i żel kolagenowy posiadają atest PZH, których numery dostępne są w COLWAY.

SKŁAD:

Kolagen Naturalny (wg INCI):
Aqua, Collagen, Caprylyl glycol, Elastin, Lactic Acid

Glinka kaolinowa:
Krzem(SiO
2) - 48,30%, Glin(Al2O3) - 36,10%, Potas(K2O) - 1,45%, Żelazo(Fe2O3) - 0,09%, Magnez(MgO) - 0,22%, Sód(Na2O) - 0,04% oraz Azot, Mangan, Molibden, Selen, Tytan, Wapń, sole i inne składniki śladowe - łącznie 13,80%.
Cena: 25,00 zł   Ilość:Kontakt z nami:

Kontakt telefoniczny Colnea.plTel. 534 455 566      
Kontakt e-mail Colnea.plE-mail: kontakt(małpa)colnea.pl      

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również:

Zamknij[X]

Wpisz e-mail, aby otrzymać informacje o promocjach